Nápověda

Co je PneuBazoš?

PneuBazos.cz je bezplatný inzertní server speciálně určený pro použité pneumatiky a disky, pro všechny druhy motorových vozidel – ať už se jedná o použité pneumatiky na osobní auta, nákladní auta anebo na motocykly.

Jak mohou začít inzerovat?

Abyste mohli začít inzerovat na serveru PneuBazos.cz je nutné se nejdříve zaregistrovat a ověřit Váš účet. Registrace i ověření probíhá online a zabere jen několik desítek sekund.

Po vyplnění registračního formuláře vám dorazí ověřovací e-mail, po kliknutí na odkaz v e-mailu bude vaše registrace dokončena.

Jak vložit inzerát?

Inzerát mohou vkládat pouze zaregistrovaní uživatelé. Po přihlášení k účtu klikněte na odkaz v levém sloupci – Vložit

Inzerát se přidává v několika po sobě jdoucích krocích:

  1. Výběr inzerce – zde si vyberete, zda chcete nabídnout samostatné pneumatiky, disky anebo celé komplety.
  2. Detail inzerátu - zde vyplníte informace týkající se nabízeného zboží, kolik kusů máte k dispozici a cena (cenu uvádějte vždy jako cenu za kus).
  3. Fotogalerie – každý inzerát můžete doprovodit až 20 fotografiemi. Fotografie nejsou povinné a tento krok můžete přeskočit. Pro lepší prodej zboží doporučujeme fotografie přiložit.
  4. Náhled inzerce – poslední kontrola zadaných dat před publikací na serveru.
  5. Uložení – krátká statistika, možnost uložit inzerát jako Koncept anebo jej ihned Publikovat na serveru.

V případě, že z nějakého důvodu nedojdete až k poslednímu kroku, systém si rozpracovaný inzerát bude nadále pamatovat. Pokud budete chtít založit zcela nový inzerát, je nutné v kterékoliv fázi vkládání stisknout tlačítko Smazat a pokračovat opět od kroku 1.

Jaká jsou omezení pro vkládané inzeráty?

Každý uživatel má v rámci svého účtu možnost vložit 50 inzerátů každý měsíc zdarma. Více inzerátů měsíčně prozatím není možné vložit.

Jak dlouho je inzerát vidět na webu?

Váš inzerát bude po dobu jednoho měsíce aktivní. Znamená to, že je v horní části seznamu inzerátů (řazeny vzestupně dle data vložení) a můžete ho nalézt pomocí filtru. Následně se stane inzerát na další dva měsíce neaktivní. V tuto chvíli ho na webu při procházení uvidíte, rovněž bude fungovat odkaz pomoc vyhledávačů, ale na inzerát se již nedostanete přes filtr. Po této době (tedy 3 měsíce od publikace inzerátu) je inzerát z webu automaticky odstraněn.

Mohu inzeráty upravovat?

Ano, můžete. Po přihlášení uvidíte v pravém horním rohu ikonku s vaším přihlašovacím jménem (loginem). Po najetí se vám zobrazí nabídka, v sekci Moje inzeráty pak můžete inzerát upravovat – upravuje se zvlášť obsah inzerátů a zvlášť fotogalerie.

Prodal jsem zboží, můžu inzerát odstranit?

Ano, můžete. V sekci Moje inzeráty, viz předchozí dotaz.

Chci ohodnotit prodávajícího

Každý návštěvník webu může ohodnotit a okomentovat prodávajícího. V detailu inzerátu stačí kliknout na jméno prodávajícího, tím se dostanete na jeho kartu. Kladné hodnocení provedete kliknutím na zelenou ikonku, záporné na červenou. Hodnocení je omezeno na čas a IP adresu.

Na této stránce můžete rovněž napsat komentář k prodávajícímu.